دنیای امروز با سیل عظیمی از تحولات دیجیتالی روبرو است که ضمن ایجاد فرصتهای تازه برای کسب و کارها ، به نوعی هم تهدید محسوب می شوند . اگر کسب و کارها نتوانند با تغییرات جهانی پیرامون خود همراه و همگام شوند این امر منجر به شکست و حذف آنان خواهد شد . 

یکی از راهکارهای مقابله با تهدیدات تحول دیجیتالی ، داشتن ارتباطات قوی و یکپارچه با دنیای بیرون سازمان می باشد . ارتباط درست و به موقع با کارفرمایان، مشتریان، تامین کنندگان و مصرف کنندگان می تواند با سرعت بیشتری فرایندهای کسب و کار را به جریان اندازد. لذا استفاده از ابزارهای مدرن در برقراری ارتباطات بسیار حائز اهمیت می باشد .

در این راستا تولیدکنندگان زیادی اقدام به ایجاد راهکارهای ارتباطی نموده اند که هر یک از مزایا و معایبی برخوردارند . 

شرکت مایتل یکی از پیشکسوتان در این عرصه می باشد .

چرا مایتل ؟

چشم انداز و ماموریت شرکت مایتل خود پاسخ این سوال است : 

ارائه راهکارهایی در تحولات دیجیتالی تا ارتباطات مدرن و یکپارچه را برای کسب و کارها فراهم نماید و آنها را با این تحول دیجیتالی پر سرعت منطبق نماید . 

در این راستا شرکت مایتل یک پرتفولیو از محصولات مدرن را برای آینده طراحی و ارائه نموده است . جامع ترین راهکارهای ارتباطات یکپارچه و ارائه خدمات بر پایه ابر ، روشهایی است که کسب و کارها را در افزایش بهره وری و تثبیت در آینده ایی مدرن کمک می کند . 

نوآوری مداوم: از آنجایی که شرکت مایتل پنج دهه است که فعالیت خود را شروع نموده ،نوآوری در ذات این سازمان نهادینه شده است . امروز با برقراری روابط قوی بین شرکت مایتل با پیشگامان عرصه تکنولوژی در سراسر جهان مانند شرکت گوگل،آمازون و … موج جدیدی از نوآوری پیش روی این شرکت خواهد بود . 

why mitel

why mitel