برگزاری دوره تخصصی آشنایی با مباحث

 IP-PBX & VoIP essential Knowledge

شروع دوره : ۱۳ آبان ۹۸

مرکز آموزش شرکت زیرا،نماینده مایتل در ایران، دوره آموزشی آشنایی با IP-PBX & VoIP essential Knowledge را در تاریخ ۱۳ آبان ماه به مدت دو روز برگزار خواهد کرد  .

ساعت برگزاری این دوره از ۸ الی ۱۳ می باشد .

عنوان دوره : 

IP-PBX & VoIP essential Knowledge Training Course 

مدرس دوره : خانم مهندس مهدیه مهدیخان 

شرکت زیرا نماینده مایتل در ایران 

شرکت زیرا ارائه دهنده خدمات و راهکارهای مایتل در ایران ، در سال ۲۰۰۳ موفق به اخذ بهترین شریک تجاری شرکت مایتل در ایران گردید . این شرکت در سالهای قبل از تحریم به عنوان نمایندگی انحصاری مایتل در ایران به صورت رسمی شناخته می شد . پس از تحریم نیز شرکت زیرا با اخذ نمایندگی مایتل در خارج از ایران ، به تمام مشتریان خود به صورت تمام و کمال به ارائه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، فروش و خدمات پس از فروش محصولات مایتل ادامه می دهد . رضایت مشتریان بیانگر موفقیت این شرکت در این خصوص است .

شرکت زیرا ، با برگزاری موفق و رضایت بخش بیش از ده هزار ساعت آموزش دوره های تخصصی و عمومی در رشته های مختلف فناوری ارتباطات و اطلاعات و تکنولوژی سوئیچ های مخابراتی ،بازوی توسعه دانش در بیش از سه دهه می باشد .

سرمایه گذاری قابل توجه برای فراهم آوردن بستر آموزشی مناسب، بهره گیری از آخرین متدهای آموزشی، گرد هم آوردن تیمـی متـخصص و کارآزمـوده آموزشی و تـلاش بی وقفه مدیریت آموزش در مرکز آموزش همه با هدف بالا بردن سطح آگاهی و توانایی مشتریان و تأمین خواسته ها و نیازهای آموزشی آنان با بالاترین کیفیت ممکن و در نهایت جلب رضایت مشتریان این گروه انجام میشود.

برخورداری از این نگرش موجب شده است که شرکت زیرا بتواند، دامنه مجموعه شرکت کنندگان در دوره های خود را گسترش دهد . در همین راستا بخش آموزشی این شرکت از پیشنهادات و انتقادات مشتریان و مشترکین خود استقبال کرده و خود را بیش از پیش با نظرات مشتریان خود همسو میسازد.

این شرکت با طراحی خاص محتوای آموزشی ، دانش و اطلاعات لازم را در دوره های فشرده کوتاه مدت به دانش پژوهان منتقل می نماید . همچنین با استفاده از تجهیزات ، فیلمهای کوتاه آموزشی و سناریوهای کارگاهی ، افراد را در درک بهتر مطالب همراهی می نماید .مدرسین هر یک از دوره‌های تخصصی، از درجات بالای تحصیلات آکادمیک برخوردار بوده و از تجربیات 5 الی 30 سالۀ فعالیت در زمینه تخصصی مربوطه برخوردار هستند.

به دانش پژوهانی که در دوره حضور داشته و در آزمون پایان دوره موفق به کسب نمره قبولی شوند ، گواهینامه معتبر ارائه می گردد .

 • مدیران و کارشناسان شاغل واحدهای فناوری اطلاعات و ارتباطات -مخابرات
 • دانشجویان رشته های مخابرات، فناوری اطلاعات و کامپیوتر
 • علاقمندان به حوزه VOIP - IP-PBX
 1. Telecommunication History & concepts
 2. VoIP Basics
  1. The PSTN
  2. Key systems and PBX
  3. VoIP in the Home
  4. VoIP in Business
  5. Circuit-switch telephony
 3. Signaling concepts
  1. VoIP signaling protocols
  2. 323
  3. SIP
  4. IAX
  5. MGCP
  6. Cisco SCCP
 4. Quality of Service
  1. QoS past & Present
  2. Latency, Packet Loss, Jitter
  3. VLAN
 5. Securing & Monitoring
  1. Security in traditional Telephony
  2. Security for IP Telephony
 6. VoIP Troubleshooting tools

 

این دوره به مدت دو روز از ساعت 8:30 الی 15:00 برگزار می گردد . 

هزینه این دوره مبلغ 15.000.000 ریال به ازای هر شرکت کننده می باشد . 

فرم پیش ثبت نام 

فرم پیش ثبت نام