برگزاری دوره تخصصی آشنایی با سانترال پاناسونیک

شروع دوره : 1 تیرماه 1399

مرکز آموزش شرکت زیرا، دوره آموزشی آشنایی با مرکز تلفن IP-PBX پاناسونیک از سری TDA را در تاریخ 1 تیرماه 99 به مدت دو روز برگزار خواهد کرد  .

ساعت برگزاری این دوره از 8 الی 13 می باشد .

عنوان دوره : 

Panasonic TDA/TDE Series (Admin1) Training Course 

مدرس دوره : خانم مهندس مهدیه مهدیخان 

شرکت زیرا نماینده مایتل در ایران 

شرکت زیرا ارائه دهنده خدمات و راهکارهای مایتل در ایران ، در سال ۲۰۰۳ موفق به اخذ بهترین شریک تجاری شرکت مایتل در ایران گردید . این شرکت در سالهای قبل از تحریم به عنوان نمایندگی انحصاری مایتل در ایران به صورت رسمی شناخته می شد . پس از تحریم نیز شرکت زیرا با اخذ نمایندگی مایتل در خارج از ایران ، به تمام مشتریان خود به صورت تمام و کمال به ارائه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، فروش و خدمات پس از فروش محصولات مایتل ادامه می دهد . رضایت مشتریان بیانگر موفقیت این شرکت در این خصوص است .

شرکت زیرا ، با برگزاری موفق و رضایت بخش بیش از ده هزار ساعت آموزش دوره های تخصصی و عمومی در رشته های مختلف فناوری ارتباطات و اطلاعات و تکنولوژی سوئیچ های مخابراتی ،بازوی توسعه دانش در بیش از سه دهه می باشد .

سرمایه گذاری قابل توجه برای فراهم آوردن بستر آموزشی مناسب، بهره گیری از آخرین متدهای آموزشی، گرد هم آوردن تیمـی متـخصص و کارآزمـوده آموزشی و تـلاش بی وقفه مدیریت آموزش در مرکز آموزش همه با هدف بالا بردن سطح آگاهی  و توانایی مشتریان و تأمین خواسته ها و نیازهای آموزشی آنان با بالاترین کیفیت ممکن و در نهایت جلب رضایت مشتریان این گروه انجام میشود. 

برخورداری از این نگرش موجب شده است که شرکت زیرا  بتواند، دامنه مجموعه شرکت کنندگان در دوره های خود را گسترش دهد . در همین راستا بخش آموزشی  این شرکت  از پیشنهادات و انتقادات مشتریان و مشترکین خود استقبال کرده و خود را بیش از پیش با نظرات مشتریان خود همسو میسازد.

این شرکت با طراحی خاص محتوای آموزشی ، دانش و اطلاعات لازم را در دوره های فشرده کوتاه مدت به دانش پژوهان منتقل می نماید . همچنین با استفاده از تجهیزات ، فیلمهای کوتاه آموزشی و سناریوهای کارگاهی ، افراد را در درک بهتر مطالب همراهی می نماید .مدرسین هر یک از دوره‌های تخصصی، از درجات بالای تحصیلات آکادمیک برخوردار بوده و از تجربیات 5 الی 30 سالۀ فعالیت در زمینه تخصصی مربوطه برخوردار هستند.

به دانش پژوهانی که در دوره حضور داشته و در آزمون پایان دوره موفق به کسب نمره قبولی شوند ، گواهینامه معتبر ارائه می گردد .

 • مدیران و کارشناسان شاغل واحدهای فناوری اطلاعات و ارتباطات -مخابرات
 • دانشجویان رشته های مخابرات، فناوری اطلاعات و کامپیوتر
 • علاقمندان به حوزه VOIP - IP-PBX
 1. مقدمه: آشنایی کلی با محصولات پاناسونیک
 2. آشنایی با سخت افزار سانترال TDA/TDE Series 
 3. راه اندازی اولیه سیستم
 4. برنامه ریزی پایه سیستم 
 5. تعریف و برنامه ریزی داخلی ها
 6. آشنایی با نحوه گروه بندی داخلی ها Hunt Group
 7. تعریف و برنامه ریزی خطوط شهری
 8. تعریف COS  و آشنایی با امکانات سیستم 
 9. نحوه به روزرسانی سانترال
 10. نحوه تهیه Backup /restore 
 11. عیب یابی  و Log سیستم

 

این دوره به مدت دو روز از ساعت 8:30 الی 13:00 برگزار می گردد . 

هزینه این دوره مبلغ 15.000.000 ریال به ازای هر شرکت کننده می باشد . 

فرم پیش ثبت نام